BIO Bubblewafel Bekers 50st.
  • BIO Bubblewafel Bekers 50st.
  • BIO Bubblewafel Bekers 50st.

BIO Bubblewafel Bekers 50st.

FC.DIS.BW.CUP

Wil je bubblewafels met ijs, sauzen en toppings professioneel presenteren? Met de Funky Chef® Bubblewafel Serveerbekers kies je voor praktische kartonnen serveerbekers met een natuurlijke uitstraling en een PLA-afwerking. Ideaal voor bubblewafelzaken, foodtrucks, ijssalons, dessertbars, markten, festivals en andere horecagelegenheden.

€ 6,90
excl. btw
€ 8,35 incl. btw
Aantal
Op voorraad

Totale waardering  Totale waardering :

0 1 2 3 4
0/5 - 0 beoordelingen

  Schrijf een review Bekijk reviews Bekijk reviews
Omschrijving

Funky Chef® Bubblewafel Serveerbekers – Kraftkarton met PLA-Coating

Kartonnen serveerbekers voor bubblewafels | Natuurlijke bruine uitstraling | Ideaal voor foodtrucks, dessertbars en evenementen

Presenteer jouw bubblewafels op een professionele en aantrekkelijke manier met de Funky Chef® Bubblewafel Serveerbekers. Deze speciaal ontworpen kartonnen bekers zijn ideaal voor het serveren van versgebakken bubblewafels met ijs, slagroom, chocoladesaus, fruit, sprinkles en andere heerlijke toppings.

De serveerbekers zijn gemaakt van kraftkarton en hebben een natuurlijke bruine uitstraling. Dankzij de PLA-coating zijn ze voorzien van een afwerking die helpt het karton tegen vocht te beschermen.

Het onbedrukte ontwerp zorgt voor een rustige, professionele presentatie en past uitstekend bij uiteenlopende horecaconcepten.

 

De belangrijkste voordelen

  • Speciaal voor bubblewafels: ontworpen om bubblewafels aantrekkelijk te presenteren.

  • Natuurlijke uitstraling: uitgevoerd in bruin kraftkarton.

  • PLA-afwerking: helpt het karton te beschermen tegen vocht.

  • Onbedrukt ontwerp: past bij verschillende stijlen en horecaconcepten.

  • Veelzijdig inzetbaar: geschikt voor bubblewafels met ijs, sauzen, fruit en toppings.

  • Professionele presentatie: ideaal voor dessertbars, foodtrucks, markten en festivals.

  • Praktisch serveerformaat: maakt het presenteren en overhandigen van bubblewafels gemakkelijker.

 

Ideaal voor bubblewafels met ijs en toppings

Bubblewafels zijn populair als dessert en zoete snack. Ze worden vaak opgerold of gevouwen en gevuld met verschillende lekkernijen.

Met de Funky Chef® Bubblewafel Serveerbekers kun je bijvoorbeeld bubblewafels serveren met:

  • Vanille-ijs of softijs.

  • Slagroom.

  • Chocoladesaus.

  • Karamelsaus.

  • Verse aardbeien en ander fruit.

  • Koekkruimels.

  • Chocoladestukjes.

  • Kleurrijke sprinkles.

  • Verschillende combinaties van toppings.

De bekers helpen om de bubblewafel en de toegevoegde garnituren bij elkaar te houden, zodat klanten hun dessert gemakkelijker kunnen vasthouden en meenemen.

 

Geschikt voor professionele horeca en evenementen

De Bubblewafel Serveerbekers zijn bijzonder geschikt voor bubblewafelzaken, ijssalons, dessertbars, foodtrucks, marktkramen, festivals en cateringbedrijven.

De natuurlijke bruine kleur zorgt voor een verzorgde presentatie, terwijl de kartonnen uitvoering praktisch is bij het serveren van versbereide desserts.

 

Kraftkarton met PLA-coating

De bekers zijn vervaardigd uit kraftkarton met een PLA-afwerking.

De PLA-laag helpt het karton te beschermen tegen vocht bij het serveren van bubblewafels met sauzen en toppings.

De bekers zijn bewust onbedrukt uitgevoerd en hebben daardoor een neutrale uitstraling die bij uiteenlopende presentaties past.

 

Productspecificaties

Eigenschap Specificatie
Productnaam Bubblewafel Serveerbekers
Merk Funky Chef®
Producttype Kartonnen serveerbekers
Geschikt voor Bubblewafels en bubblewafeldesserts
Diameter 70–90 mm
Hoogte 75–130 mm
Materiaal Kraftkarton
Afwerking PLA-coating
Kleur Naturel bruin
Bedrukking Onbedrukt

 

Funky Chef® Bubblewafel Serveerbekers Kopen?

Wil je bubblewafels met ijs, sauzen en toppings professioneel presenteren?

Met de Funky Chef® Bubblewafel Serveerbekers kies je voor praktische kartonnen serveerbekers met een natuurlijke uitstraling en een PLA-afwerking.

Ideaal voor bubblewafelzaken, foodtrucks, ijssalons, dessertbars, markten, festivals en andere horecagelegenheden.

Productdetails
FC.DIS.BW.CUP

Specifieke referenties

ean13
8719831211319

Beoordelingen Beoordelingen (0)

Gebaseerd op 0 beoordelingen - 0 1 2 3 4 0/5
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
Bubblewafel mix 10kg | Funky Chef®

Referentie: FC.BMX.BUB.10

Merk: Funky Chef®

Bubblewafel mix 10kg

Bak eenvoudig de lekkerste bubblewafels met onze professionele, kant-en-klare bubblewafelmix. Voeg alleen water toe, even mixen en begin direct met bakken! Snel, efficiënt en met een hoog rendement.
€ 49,95 excl. btw
€ 54,45 incl. btw
Meer Bubblewafel mix 10kg
Pakket Bubblewafel Mix 10x 1kg | Funky Chef®

Referentie: FC.BMX.BUB.10x1

Merk: Funky Chef®

Bubblewafel mix 10x 1kg

Bak eenvoudig de lekkerste bubblewafels met onze professionele, kant-en-klare bubblewafelmix. Voeg alleen water toe, even mixen en begin direct met bakken! Snel, efficiënt en met een hoog rendement.
€ 59,95 excl. btw
€ 65,35 incl. btw
Meer Bubblewafel mix 10x 1kg
Bubblewafel mix 1kg | Funky Chef®

Referentie: FC.BMX.BUB.1

Merk: Funky Chef®

Bubblewafel mix 1kg

Bak eenvoudig de lekkerste bubblewafels met onze professionele, kant-en-klare bubblewafelmix. Voeg alleen water toe, even mixen en begin direct met bakken! Snel, efficiënt en met een hoog rendement.
€ 7,25 excl. btw
€ 7,90 incl. btw
Meer Bubblewafel mix 1kg